09.02.18

Найкращі волейболісти в районі

Емоційна, напружена, цікава, спортивна гра з м'ячем, яка велично зветься «Волейбол», де змагаються дві команди на спортивному майданчику розділеному сіткою, пройшла в Чернігівському районі серед школярів закладів освіти Чернігівського району 25 січня, 1 та 7 лютого 2018 року.
  Змагання проводилися у ІІ зонах: Чернігівській ДЮСШ та ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст., які гостинно прийняли спортсменів. Зони визначалися у день змагань залежно від кількості команд.
     Юнакам у складі 7 команд випала честь у запеклій боротьбі відкривати районні змагання з волейболу 25 січня 2018 р.. Які прийоми, подачі, атаки велися на спортивному майданчику, жага до перемоги спостерігалися у кожній грі! На волейбольному майданчику у спортзалі ДЮСШ до фінальних ігор вийшли найкращі та наймайстерніші. Третє місце посіла команда Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Пода М.П.), за друге призове місце боролася команда Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Рижков С.В.), впевнену перемогу здобула команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. з рахунком по партіях 2:0 (керівник Фурса В.О.).

Наступними естафету спортивних змагань між навчальними закладами підхопили дівчата у складі шести команд. Майстерність, характер, командний дух спостерігалися протягом всієї гри, чергове набране очко командами виражалось хвилею позитивних емоцій не тільки гравців, а й керівників, вболівальників. Лаври переможців і овації публіки дісталися представницям прекрасної статі, які посіли призові місця: команда Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІІ м. (керівник Фурса В.О.); Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ м. (керівник Рижков С.В.); вище призове місце посіла команда Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ст. – І м. (керівник Рябченко І.С.).

7 лютого 2018 року на базі Чернігівської ДЮСШ відбулися змагання для змішаних команд серед 4 навчальних закладів освіти І-ІІ ступенів та ЗНЗ з малою кількістю учнів (Новомихайлівський НВК). Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками. За підсумками змагань перше місце виборола команда філії Стульневський НВК (керівник Овчаренко Ю.А.), виявивши справжній спортивний характер, друге місце посіла команда Довгинського НВК (керівник Рєзніков Г.А.) та третє, не менш почесне місце, зайняла команда філії Чернігівська ЗОШ І-ІІ ст.. (керівник Стребуль Ю.А.), Новомихайлівський НВК відповідно вийшов на 4 місце, трохи поступившись іншим учасникам.

Змагання проводила суддівська колегія вчителів фізичної культури у складі: Фурса В.О., головний суддя змагань (Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст.); старші судді: Скидан М.М. (ОНВЗ Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст.); Рижков С.В. (Просторівська ЗОШ І-ІІІ ст.); Рєзніков Г.А. (Довгинський НВК).
     Всі учасники продемонстрували волю до перемоги та високий рівень гри. Призери нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради.

Отож, бажаємо всім учасникам змагань хороших результатів, вдалих ігор та яскравих перемог. Незабаром чекаємо наступних змагань серед школярів району, щоб насолоджуватися грою і відкривати нові спортивні таланти!