08.04.19

Богданівські баскетболісти стали Чемпіонами, Верхньотокмацькі баскетболістки посіли ІІ місце

03 квітня 2019 року в спортивному залі ДЮСШ міста Бердянськ відбувся зональний тур обласних змагань з баскетболу 3х3 (стрітбол) в рамках 73-ї обласної спартакіади серед школярів Запорізької області. В запеклій боротьбі зонального туру змагань брали участь найсильніші команди – переможці районного (міського) етапу.
       За результатами змагань чемпіонами стала команда юнаків Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер команди - Фурса Віктор Олексійович), спортсменки Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів вибороли почесне ІІ місце (тренер команди - Солоха Анатолій Володимирович).
   Богданівцям випала почесна місія  захищати честь  району у фінальному турі обласних змагань з баскетболу, який відбудеться 18 квітня у м. Запоріжжя.