22.03.19

Підсумки гри з баскетболу серед школярів

Згідно календаря 74-ї районної спартакіади школярів у 2018-2019 навчальному році, з метою активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, розвитку фізичних якостей та патріотичного виховання школярів, ведення здорового способу життя учнівської молоді та популяризації й розвитку баскетболу в районі, та на виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту від 22.01.2019 № 27 «Про проведення районних змагань з баскетболу серед школярів у залік 74-ї районної спартакіади» 18 і 20 березня відбулися районні змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат у спортивних залах ОНВЗ Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, філії Стульневський навчально-виховний комплекс та Чернігівській дитячо-юнацькій спортивній школі.
      Баскетбол – один із найпопулярніших ігрових видів спорту як у світі, так і безпосередньо в нашому районі серед учнівської молоді. Заняття баскетболом допомагають формувати наполегливість, упевненість у собі, рішучість, сміливість, чесність, почуття колективізму.
  За підсумками змагань перемогу серед юнаків святкувала команда Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, серед дівчат – Верхньотокмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Довгинський навчально-виховний комплекс здобув перемогу в районі серед юнаків та дівчат. Команди переможці були нагороджені Кубками, команди призери грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської селищної ради.
      За результатами ігор призерами серед юнацьких команд закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів стали: Верхньотокмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ІІ місце, Просторівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ІІІ місце.
    Серед дівочих команд представниці ОНВЗ Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів зайняли ІІ місце, команда Просторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів посіла почесне ІІІ місце.
   Серед юнаків закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів команда Хмельницького навчально-виховного комплексу сходить на другу сходинку пошани, команда господарів змагань із філії Стульневський навчально-виховний комплекс виборола ІІІ місце. Серед дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів філія Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів посіла ІІ місце.
    3 квітня 2019 року команди Богданівської та Верхньотокмацької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів будуть захищати честь району на зональному етапі обласних змагань з баскетболу у Бердянську.
     Загалом у змаганнях взяли участь близько 150 учасників.